Tvorba webových stránek a eShopůZaložit webové stránkyZaložit e-shop

Kurzy

Na každého zájemce o kurz se nejdříve napojuji a zjišťuji, jestli je na kurz připraven. Pokud máte nějaké nejasnosti ohledně Reiki nebo toho, jestli je to pro Vás vhodné, tak mě neváhejte kontaktovat. Ráda s Vámi vše proberu:-)

Termíny kurzů budou stanoveny po domluvě s Vámi. Můžou být pořádány o víkendu. Ráda Vám vyjdu vstříc.

Každý kurz má max. 4 účastníky.

 

REIKI 1. STUPEŇ

Na tomto semináři se naučíte základům Reiki, praktickému použití Reiki - terapii na sobě i druhých. Pomocí kyvadla se naučíte čistit sebe i ostatní od negativních energií. Dále se seznámíte s pojmy čakry, naučíte se dělat ochrany sobě i svým blízkým.

Kurs: 4-6 hodin dle průběhu kurzu
Cena: 1 200 Kč

 

REIKI 2. STUPEŇ

Při zasvěcením do 2.stupně se zesílí energie Reiki a zkrátí se doba léčení. Ve 2. stupni jsou žákovi předány tajné symboly a mantry, kterými se naučí posílat energii do minulosti i budoucnosti, zesilovat léčivou energii, dělat silné ochrany sobě i blízkým. Pomůže tím rozpustit staré vzorce chování, úzkosti, strachy, závislosti, obavy a jiné mentálně - psychické a zdravotní poruchy.

Kurs: 4-6 hodin dle průběhu kurzu

Cena: 2 300 Kč

 

REIKI 3. STUPEŇ

Tento stupeň je výjimečný v tom, že kromě zesílení energie Reiki zde žák získá možnost využívat energie vysokých duchovních průvodců.

Zasvěcením je zvolen průvodce, kterého si žák přivolá na léčení a tím se prohloubí a zesílí léčení. Dále se zde naučíte používat Reiki sprchu, která nastaví pravidelné léčení na libovolný počet lidí po dobu 30 dnů nebo se naučíte očistit vodu. V tomto stupni se hodně otvírá intuice a citlivost na energie všeho druhu.

Kurs: 4-6 hodin dle průběhu kurzu
Cena: 3 200 Kč

 

REIKI 4. STUPEŇ

Tento stupeň by měl absolvovat žák, který se rozhodl učit a předávat umění Reiki ostatním. Zasvěcením dojde k hlubokému propojení s Univerzem a otevření duše. Je to velmi silný zážitek, který se nedá slovy popsat. Žák se naučí zasvěcování do Reiki.

Kurs: 3 dny
Cena: individuální cena

 

Důležité je mít k Mistrovi Reiki důvěru, protože zasvěcením se otevírají zákoutí duše a bloky v těle, proto musíte mít jistotu, že učitel Reiki pracuje čistě. Zasvěcení provádím vždy osobně.

 

 

Další nabízené kurzy:

 

MEDITACE

Kurz Vás naučí různé techniky meditace.

Kurs: 4-6 hodin dle průběhu kurzu
Cena:  1 300 Kč

 

PRÁCE S KYVADLEM

Kurz Vás naučí základní práci s kyvadélkem jako je kladení otázek, čištění sebe, ostatních, prostorů od negativních energií, harmonizaci čaker v těle, očišťování emocí atd.

Kurs: 2-3 hodiny dle průběhu kurzu
Cena: 650 Kč

 

 

 

 

 

TOPlist